KTG Każdy Twój Gest

Leżę pod KTG, zapis bicia twojego serca ruszył, ale się nie zapisał. Od początku, zaczęło się na nowo, pierwsze chwile, gdzie ty i ja, w odosobnieniu. Czuję twoje gesty, każdy ruch jest dla mnie znakiem. Mogę liczyć na ciebie, tak jak ty na mnie. I choć minie jeszcze sporo czasu. To wszystko dzieje się nagle, szybko i nieprzewidywalnie. Czuję każdy twój gest. Zapiszę sobie ten moment życia, niech nie będzie mi dane zapomnieć. Czekam tutaj, a ty pod sercem moim. I tak blisko i tak daleko nam do siebie teraz. Właśnie teraz potrzebuję cię przytulić i poczuć zapach.

I po wielokrotnym biciu serca- jesteś! Cała, maleńka a wielka radość w naszych sercach. Czuję Cię i przytulam do piersi. Na moim łonie spoczywa ciepłe twe ciałko. Jesteś piękna, moja maleńka. Tobie przysłuchał się i zatrzymał mój świat. Nikt tak dobrze Cię nie zna, nikt tak dobrze nie wie, co się wydarzyło między twoim przyjściem. Tak bardzo chciałam zapomnieć, teraz chcę całe życie pamiętać.

Facebook

Dodaj komentarz

Krótko o mnie

Mój pseudonim literacki Ciocia Leosia zainspirował mnie do działania pod tą nazwą w świecie wirtualnym.  Piszę i ćwiczę, to moje działania na rzecz dobrego samopoczucia. 

Najnowsze posty

  “Sowi smutek”  (Bajkę może