Szczęśliwego Nowego Roku 2024 !

Happy New Year

 

Dopiero co zaczął się 2023, a już się z nim żegnamy.

To dobry moment (jak u wszystkich! ) na podsumowanie i na życzenia… jednak obejdzie się bez długich przemyśleń, rozważań i konkluzji. Może dlatego, że wiele rzeczy nie udało mi się zrealizować? A może właśnie dlatego, że udało się zrobić, to co powinno się zrobić. Wiem, że brzmi to filozoficznie, zbyt górnolotnie. Ale coś w tym jest, gdy człowiek tak pędzi do przodu i ma wyznaczone sobie cele, o których tak naprawdę nie marzy. Tak, bo życie ma opierać się na marzeniach, a z nich dopiero tworzymy wspaniałe cele, które dają nam różne drogi możliwości, samopoznania i rozwoju. Pomimo celu, nie zwiększyła mi się liczba odbiorców tego bloga, nawet wiele osób nie czyta wszystkich postów, ale to nie oznacza, że przestanę marzyć. Chciałabym tworzyć z myślą o dzieciach i WAS, rodzice. Jednak takim osobistym powodem tworzenia treści, jest moja nadzieja, że zostanie to po mnie, dla moich dzieci. Kiedy zaczynamy robić, to co nam sprawia radość i przynosi też takie katharsis- oczyszczenie duszy, to róbmy to częściej! W życiu nie chodzi o to, aby na wszystkim się wzbogacać, to raczej- MY jako indywidualna, niepowtarzalna jednostka, mamy wzbogacać swoje i innych życie.

Przez cały nadchodzący 2024 rok żyjmy tak, jakbyśmy mieli zapisać się na kartach historii, którą będą czytać następne pokolenia. Nie każdy z nas musi być rodzicem, aby czuć się odpowiedzialnym za generację i pozostawiony po nas ślad na świecie.

^ Obierajmy kurs na dobre lądy, które dadzą nam wytchnienie.

^ Róbmy wszystko, co jest zgodne z nami, z szacunkiem do drugiej osoby.

^ I niech zdrowie nas nie opuszcza lub powraca czym prędzej, gdy go zabraknie.

Odważmy się marzyć i zacznijmy czynić 🙂

 

Z całego serca Wam i sobie te życzenia składam na cały 2024 rok!

~Ciocia Leosia

Facebook

Dodaj komentarz

Krótko o mnie

Mój pseudonim literacki Ciocia Leosia zainspirował mnie do działania pod tą nazwą w świecie wirtualnym.  Piszę i ćwiczę, to moje działania na rzecz dobrego samopoczucia. 

Najnowsze posty

  “Sowi smutek”  (Bajkę może